MSGOFİS HAKKINDA

Güvenilirliği ve kalitesiyle Türkiye’de ofis mobilyası üreticileri arasında önemli bir yere sahip olmayı hedefleyen MSGOFİS, 1996 yılında Adıyaman’da, M.Sait GÖKSU tarafından kurulan MSG Göksu Metal’in kuruluşudur. 2015 yılında Ofis mobilyaları, Şehir mobilyaları,çoklu çalışma grupları, çalışma koltukları ve ofis oturma elemanları üretimine başlamıştır.

Misyonumuz ve VİZYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü ekibimiz ile günden güne değişen mobilya çizgilerine yön vermeyi ve ofis ortamını keyifli ve konforlu bir hale getirmeyi hedefledik Yurt içi ve yurt dışında ürün satışımızı büyüterek en çok tercih edilen lider ofis mobilyaları üreticisi olmak ve rekabet gücümüzü arttırmak.

 Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla çalışma ortamlarınızı kolaylaştırıp zenginleştirme amacıyla devamlı kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN